Online rezervácia

Jednoducho a rýchlo si vyberiete motocykel, ktorý si chcete požičať. V rezervačnom kalendári vidíte jeho aktuálnu dostupnosť. Po výbere konkrétneho dátumu vyzdvihnutia a vrátenia motocykla Vám rezervačný systém zobrazí informatívnu cenu, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka. Po odoslaní rezervačného formulára obdržíte informačný e-mail a následne Vás budeme kontaktovať ohľadom potvrdenia rezervácie a dohodnutia detailov. V prípade zájmu o prenájom vozidla na dlhšie ako 10 dní nás prosím kontaktujte telefonicky.

Vyzdvihnutie a vrátenie motocykla

Motocykel vyzdvihnete v dohodnutom čase, ak by sa niečo zmenilo, dajte nám vedieť. Motocykel bude pripravený, čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vrátite. Pri preberaní Vás oboznámime s osobitnými pravidlami užívania motocykla a o odovzdaní motocykla dostanete protokol, rovnako pri vrátení motocykla v dohodnutom čase, dostanete protokol, že ste nám motocykel vrátili v poriadku.

Potrebné doklady

Na požičanie motocykla potrebujete platný doklad totožnosti a vodičské oprávnenie príslušnej skupiny. Kauciu v hotovosti vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle. Vlastnú motocyklovú výstroj, prilbu, rukavice, atď.

Doplnkové služby

Pri rezervácií si môžete vybrať doplnkové služby, ako napríklad balík 1 000 km naviac, ak viete, že najazdíte oveľa viac km, ako je v predplatenom balíku. Balík obsahuje 1 000 km so zľavou 50%, za 1 000 km naviac, teda zaplatíte len 225 € namiesto 450 €. Tento balík je potrebné objednať pri rezervácií, najneskôr však pri vyzdvihnutí motocykla. Ďalšou doplnkovou službou, je prenájom kufrov alebo navigácie k vybraným motocyklom, ktoré si rovnako môžete vybrať pri rezervácii.

Môžem ísť s požičaným motocyklom na okruh ?

Bohužial, s požičaným motocyklom nie je možné isť na okruh alebo sa zúčastniť motoristických športových podujatí, vzhľadom na rozsah poistného krytia.